Suur tänu, Saima Puusepp!

Saatsime väikeses ringis ja pidulikus õhkkonnas auga väljateenitud puhkusele Õru raamatukogu juhataja Saima Puusepa.

Saima on olnud Õru raamatukogu süda pikka aega – enam kui 40 aastat. Kui me praegu teame raamatukogu kena ruumika asutusena, siis juhataja mälestustes on ka teistsuguseid aegu. Saima, kellele Õru raamatukogu oli pärast Viljandi kultuurikooli lõpetamist esimene töökoht, meenutab, et kui ta 1981. aastal tööle tuli, olid tingimused teised – ruumid tollases asupaigas olid viletsad, ka telefon jõudis raamatukogusse alles 1983. aastal. Tänased võimalused olid tollal kauge unistus …

Saima tugevusteks on alati olnud väga hea kirjanduse tundmine ja sõnaline väljendusoskus, mis on teinud tema koostatud näitused ja väljapanekud alati huvipakkuvaks ja värvikaks. Saima on Õrusse loonud suurepärase valikuga raamatute kogu. Eriti muljetavaldav on mitmekesiselt komplekteeritud lasteraamatute kogu, mis on järeltulevatele põlvedele jätkuvalt olemas. Kolleegina on Saima olnud kohusetundlik, järjepidev, täpne ja otsekohene. Hindame seda väga🧡!

Valga Vallavalitsuse nimel andis tänukirja Saima Puusepale üle vallavanem Monika Rogenbaum. Ka Valga Keskraamatukogu kollektiiv tänas kolleegi südamega tehtud töö eest tänukirja ja sümboolse meenega.

Ilusat puhkust, Saima!