Viimaseid päevi saab osaleda üle-eestilises raamatukogude rahulolu-uuringus

Foto: pexels.com

Eesti rahvaraamatukogudes toimub 24. aprillini rahulolu-uuring, mille eesmärk on paremini aru saada lugejate vajadustest suurimas avalikus teenusevõrgustikus ning parandada teenuse kvaliteeti. Oma arvamust saab avaldada üle Eesti rohkem kui 500 rahvaraamatukogus.

“Meie rahvaraamatukogud, kus küsitlust läbi viiakse, on oma rohkem kui 500 avatud uksega üks suuremaid avaliku teenuse võrgustikke. Kasutajate ja lugejate tagasiside on seega oluline, et oleks võimalik pakkuda veelgi paremat ja kvaliteetsemat, kogukonna ootustele vastavat raamatukoguteenust. Ootame kõiki raamatukogudes käijaid küsitluses aktiivselt osalema ning arvamust avaldama,” ütles Kultuuriministeeriumi raamatukogunõunik Ülle Talihärm.

Rahuloluküsitluses palutakse lugejatel hinnata oma viimast raamatukogukülastust. Soovi korral saab lisada, mis meeldis ja mis võiks olla parem. Küsitlusele on võimalik vastata nii raamatukogus kohapeal kui ka veebi vahendusel, vastava lingi leiab kohaliku raamatukogu veebilehelt või sotsiaalmeediast.

Küsitlust korraldab Eesti Rahvusraamatukogu Kultuuriministeeriumi tellimusel. Tänavu esmakordselt toimuvat küsitlust hakatakse kordama igal aastal.

Küsimustele saad vastata SIIN või raamatukogus paberankeeti täites.