Sooru haruraamatukogu on saanud uue hingamise

Täna avasime meie Sooru haruraamatukogu peale kolimist uues asukohas, Sooru alevikus, aadressil Kesk tn 13 asuvas kortermajas. Võrreldes endisega on raamatukogu uues kodus palju paremad tingimused nii suurearvulise raamatufondi kui ka meie heade lugejate jaoks – ruumid on mugavad, valgusküllased ja avarad ning esimene korrus võimaldab head juurdepääsu. Eraldi ruumi on leitud nii lastele kui ka kaugtöö tegijatele, olemas on köök ja muud olmeruumid.
Avamise puhul käisid uusi ruume vaatamas ja raamatukogu juhatajat tervitamas külalised Valga vallavalitsusest ja keskraamatukogust, aga ka huvilised kohalike elanike seast ja kaugemalt. Kuna siinsele kogukonnale nii olulise asutuse uutesse ruumidesse kolimine on positiivne sündmus, tundis raamatukogu elu-olu vastu huvi ka Lõuna-Eesti Postimees.
Raamatukogu juhataja Leelia Kopp tervitas külalisi ja avaldas lootust, et elanikud leiavad võimalikult kiiresti tee uuenenud raamatukogusse ja et kõik külastajad tunnevadki end neis koduselt hubastes ruumides nagu kodus. Teretulnud on ka ettepanekud ja head mõtted, kuidas raamatukogu kogukonnale veelgi kasulikum saaks olla.
Kohalikud prouad, kes olid avamisele tulnud, olid rõõmsad, et raamatukogu on nüüd kodule lähemal ja hõlpsamini külastatav ning leidsid, et nüüd saab hoopis sagedamini käia raamatuid laenutamas ja tõesti, kasvõi lauamänge mängimas.
🔸 Sooru raamatukogu on avatud:
E: 10.30-18.00
T, K: 8.30-16.00
N: 8.30-17.00
R: 8.30-15.00
lõuna: 12.00-12.30
🔸 Kontaktid:
tel 769 8416
E-post: sooru@valgark.ee
Raamatukogu on leitav ka Facebookis
Kohtume raamatukogus!