Raamatukapi avamine 5. augustil

Valga Keskraamatukogu trepil on tänasest avatud kasutamiseks raamatukapp, mille abil on võimalik mugavalt ja kontaktivabalt tellida Valga Keskraamatukogust erinevaud väljaandeid.
Kapp teenindab nii suuri kui väikseid lugejaid ja on siin selleks, et toetada kõigi inimeste lugemisindu.
Raamatukapp toimib pakiautomaadi põhimõttel. Kõigil Valga Keskraamatukogu lugejaks registreerunuil on võimalik uut laenutamise võimalust kasutada. Raamatukogu lugejad saab registreerida nii raamatukogus kohapeal kui ka veebis, külastades raamatukogu kodulehte. Tellimusi saab esitada e-posti teel, telefoni teel või tellides elektroonilisest kataloogist (RIKSWEB-viide kodulehel). Raamatupaki saabumisest annab märku sõnum Teie mobiiltelefonis. Palume raamatutele järele tulla kolme päeva jooksul.
Tagastatavaid raamatuid ei tohi panna raamatukappi. Tagastamiseks paikneb raamatukapi kõrval raamatute tagastamise kast.
Kõigil järgnevatel augustikuu teisipäevadel ja neljapäevadel algusega kl 15.00 on huvilised oodatud internetituppa kasutajakoolitusele, kus juhendame, kuidas on võimalik väljaandeid täiesti kontaktivabalt laenutada ja tagastada. Samuti tutvustame raamatukapi kasutamist.