Valga Priimetsa Kooli 1. klass lõpetas „Lugemisisu“ hooaja

Täna sai Valga Priimetsa Kooli 1. klassi „Lugemisisu“ hooaeg 2025/2026 ilusa lõpu!
Tunnustasime tublisid lugejaid ühise koosviibimisega – Sipsik astus raamatust välja ning tõi kõigile rõõmsa meeleolu, iga laps sai kuldse „Lugemisisu“ diplomi ja nautisime maitsvat jäätist.
Suur aitäh kõikidele tublidele lugejatele ning eriti suur tänu õpetaja Tiina Kupitsale, kellel õnnestus kõigis klassi lastes äratada lugemishuvi ja lugemisrõõm. See on tõeliselt suurepärane saavutus!
Lugemisisuga alustame taas sügisel!