Hüvasti, raamatukogude aasta! Tere tulemast, liikumisaasta!

Täna siis jäigi see seljataha. Täna tõmbasime sümboolselt joone alla raamatukogude aastale ja tegime ruumi järgmisele teema-aastale – liikumisaastale.
13. detsembril üle Eesti toimuvat raamatukogude aasta lõpetamist ühendaski teatepulga üleandmine ning kirjanduslik liikumismäng, mis loob silla eesootava liikumisaastaga. Sel puhul said meie tänased külalised – suuremad ja väiksemad – osa võtta võistkondlikust sporti ja kirjandust ühendavast meeleolukast võistlusmängust, mis koosnes viktoriinist, raamatuseljaluulest, palliviskest ja muust teemakohasest.
Pakkusime külalistele Valga vallavalitsusest ülevaadet meie tegusast aastast ning teatepulgana andis raamatukogu direktor Triinu Rätsepp spordi valdkonda esindavale asevallavanem Maarja Mägile üle raamatu “Lembitu Kuuse KULD”, milles jagatakse mälestusi väljapaistvast, legendaarsest spordireporterist.
Meie, raamatukogutöötajate jaoks tähendas möödunud Raamatukogude aasta 2022 eelkõige huvitavaid kohtumisi erakordsete inimestega, põnevaid ja iselaadseid sündmusi, toredaid elamusi ja väga erinevaid emotsioone.
Ja seda kõike tänu teile, head raamatukogu külastajad ?!
Kohtume ikka raamatukogus!!!
Raamatukogude teema-aasta kutsus ellu Kultuuriministeerium ja seda korraldas koostöös 870 raamatukoguga Eesti Rahvusraamatukogu.
Rohkem pilte SIIN