Foto: Kairi Voode

Ettelugemisvõistluse tulemused

13.oktoobril toimus Valga Keskraamatukogu lasteosakonnas 4.klassidele ettelugemisvõistlus. Tegemist oli Valgamaa eelvooruga. Sel aastal on ettelugemise teemaks “”Ega mets tühi ole”. Nimetame end metsarahvaks, metsas elavad ja tegutsevad nii loomulikud kui ka üleloomulikud tegelased. Metsateemat leidub väga paljudes raamatutes.
Parimad valis välja 3-liikmeline žürii: Maria Usk, Maria Sikk ja Helve Braun. Otsuse tegemine oli väga vastutusrikas ja keeruline, sest kõik osalejad olid isikupärased ja tublid ning panid oma tekstid elama. Täname meie žüriid! Esikoha võitja sõidab pealinna esindama maakonda Eesti Lastekirjanduse Keskuses toimuvas finaalis.
Tulemused:
1. koht Kätri Lass Valga Põhikool õp. Inna Kallas
2. koht Elis Roosik Valga Põhikool õp. Kairi Voode
3. koht Stella Zacek Valga Põhikool õp. Inna Kallas
eripreemia Tõru Teder Lüllemäe PK õp. Tarje Roosik
eripreemia Mirte Laul Valga Põhikool õp. Kairi Voode
Soovime võitjale õnne ja head närvi lõppvõistlusel!
Maakondlikus eelvoorus osales 15 õpilast kolmest koolist – Valga Põhikool, Tsirguliina Põhikool ja Lüllemäe Põhikool. Täname õpetajaid, kes oma õpilasi konkursiks ette valmistasid ning kõiki julgeid õpilasi, kes väljakutse vastu võtsid. Esmakordselt toimus võistlus hübriidürituse vormis, kus ettelugejail oli võimalus osaleda ka virtuaalselt.
Valga Keskraamatukogu tunnustab toreda sügisese meelolu loomise ja fotode eest Eve Hansingut ning kogu üritus läbiviimise eest Ulvi Lindu.
Täname toetuse eest Valgamaa Arenguagentuuri.