Valga Keskraamatukogu 2020 aasta sündmuste ja näituste arhiiv

 

Valga Keskraamatukogu 2020 aasta sündmuste ja näituste arhiiv. 1

2020 I kvartal – jaanuar-veebruar-märts. 1

Sündmused. 1

Näitused ja Raamatuväljapanekud. 2

2020 II kvartal – aprill-mai-juuni 3

Sündmused. 3

Näitused ja Raamatuväljapanekud. 4

2020 III kvartal – juuli-august-september. 4

Sündmused. 4

Näitused ja Raamatuväljapanekud. 5

2020 IV kvartal – oktoober-november-detsember. 5

Sündmused. 5

Näitused ja Raamatuväljapanekud. 6

 

2020 I kvartal – jaanuar-veebruar-märts

 

Sündmused

2. jaanuaril kell 14.00 – Koolivaheaja filmineljapäev. Film „Coco”. Mõistatuste mõistatamine

3. jaanuaril kell 14.00 Muinasjututorni jututund algklasside õpilastele

10. jaanuaril kell 14.00 – Meisterdamisring algklasside õpilastele

16. jaanuar kell 13.00 Luuleprõmm 2020 maakondlik voor

17. jaanuar kell 14.00 – Meisterdamisring algklasside õpilastele

23. jaanuar kell 10.00 - Raamatukogutund teemal "Maakoor, vulkaanid ja maavärinad"

24. jaanuaril kell 14.00 Muinasjututorni jututund algklasside õpilastele

5. veebruar kell 10.00 Raamatukogu tutvustus "Walko" lasteaia vene rühmale

7. veebruar kell 14.00  – Meisterdamisring algklasside õpilastele

4. veebruar kell 14.00   Muinasjututorni jututund algklasside õpilastele

20. veebruar kell 13.00 –  Maakondlik isamaaliste luuletuste lugemise konkurss 5.-8. klassile

20. veebruar kell 16.00 –  Tervisetund „Traumad kodus“ (Läbiviija: Linda Jürisson Eesti Õdede Liidust)

7. veebruar kell 14.00  – Meisterdamisring algklasside õpilastele

21. veebruar kell 14.00  – Meisterdamisring algklasside õpilastele

27. veebruaril kell 14.00 – Koolivaheaja filmineljapäev. Vaatame filmi „Paddingtoni seiklused 2.

3. märts kell 10.00 – Raamatukogutund teemal "Erinevad rahvused"

5. märts kell 10.00 – Raamatukogutund teemal "Vaba aja veetmise raamatud"

6. märts kell 14.00 – Muinasjututorni jututund algklasside õpilastele

10. märts kell 10.00 - Emakeelenädala ekskursioon raamatukokku (Lasteaia Buratino Karu-Pätu rühm)

10. märts kell 11.00 - Emakeelenädala ekskursioon raamatukokku (Lasteaia Buratino Sajajalgse rühm)

11. märts kell 10.00 - Emakeelenädala ekskursioon raamatukokku (Lasteaia Buratino Sipsiku rühm)

11. märts kell 11.00 - Emakeelenädala ekskursioon raamatukokku (Lasteaia Buratino Aabitsa Mõmmi rühm)

12. märts kell 10.00 - Emakeelenädala ekskursioon raamatukokku (Lasteaia Buratino Krõlli rühm)

12. märts kell 11.00 - Emakeelenädala ekskursioon raamatukokku (Lasteaia Buratino Lepatriinude rühm)

 

Näitused ja Raamatuväljapanekud

 

Teenindussaalis

2. jaanuar - 31. jaanuar - Raamatuväljapanek „Ulmekirjanik ja biokeemik Isaac Asimov 100"

2. jaanuar - 31. jaanuar – Raamatuväljapanek „Lugejate lemmikud 2019. aastal“

3. jaanuar - 2. veebruar – Näitus „Henrik Visnapuu 130“

31. jaanuar- 31. märts – Näitus „Jaan Kross 100“

9. märts – 31. märts – Raamatuväljapanek „Andres Ehin 80“

 

Lasteosakonnas

25. november 2019 - 6. jaanuar – Raamatuväljapanek „Jõuaks, jõuaks jõulud tulla“

7. jaanuar – 23. veebruar  – Raamatuväljapanek „XV Nukitsa konkurss“

26. veebruar-23. märts – Raamatuväljapanek "Ott otsib karuoblikat jt" Ott Arder-70

 

2020 II kvartal – aprill-mai-juuni

 

Sündmused

 

20. aprill kell 11.00 – Virtuaalne koolivaheaja jututund algklasside õpilastele

20. aprill kell 11.15 - Virtuaalne koolivaheaja meisterdamisring algklasside õpilastele

21. aprill kell 11.00 – Virtuaalne koolivaheaja jututund algklasside õpilastele

21. aprill kell 11.15 - Virtuaalne koolivaheaja meisterdamisring algklasside õpilastele

22. aprill kell 11.00 – Virtuaalne koolivaheaja jututund algklasside õpilastele

22. aprill kell 11.15 - Virtuaalne koolivaheaja meisterdamisring algklasside õpilastele

23. aprill kell 11.00 – Virtuaalne koolivaheaja jututund algklasside õpilastele

23. aprill kell 11.15 - Virtuaalne koolivaheaja meisterdamisring algklasside õpilastele

24. aprill kell 11.00 – Virtuaalne koolivaheaja jututund algklasside õpilastele

24. aprill kell 11.15 - Virtuaalne koolivaheaja meisterdamisring algklasside õpilastele

29. aprill kell 11.00 – Virtuaalne koolivaheaja jututund algklasside õpilastele

29. aprill kell 11.15 - Virtuaalne koolivaheaja meisterdamisring algklasside õpilastele

6. mai kell 11.00 – Virtuaalne jututund algklasside õpilastele (Facebook`is)

6. mai kell 11.15 - Virtuaalne meisterdamisring algklasside õpilastele (Facebook`is)

13. mai kell 11.00 – Virtuaalne jututund algklasside õpilastele (Facebook`is)

13. mai kell 11.15 - Virtuaalne meisterdamisring algklasside õpilastele (Facebook`is)

20. mai kell 11.00 – Virtuaalne jututund algklasside õpilastele (Facebook`is)

20. mai kell 11.15 - Virtuaalne meisterdamisring algklasside õpilastele (Facebook`is)

25. mai – 15. august – Suvelugemine 2020

27. mai kell 11.15 - Virtuaalne jututund algklasside õpilastele

3. juuni kell 11.00 – Virtuaalne meisterdamisring algklasside õpilastele

3. juuni kell 11.15 - Virtuaalne jututund algklasside õpilastele

11. juuni kell 11.00 -  Virtuaalne meisterdamisring. Sünnipäevakaardi joonistamine “Palju õnne, Valga” Valga linna 436. sünnipäeva puhul

11. juuni kell 11.15 - Virtuaalne jututund. Raamatukogunõid loeb jutu raamatust “Karneval ja kartulisalat” Valga linna 436. sünnipäeva puhul

17. juuni kell 11.15 – Virtuaalne jututund algklasside õpilastele (Facebook`is)

 

Näitused ja Raamatuväljapanekud

 

Teenindussaalis

1. mai – 31. detsember – Raamatuväljapanek „Eesti rahvajutu aasta“

11. juuni – 30. november – Näitus „Valga mälestusteraamatutes“

Lasteosakonnas

7. mai - 7. juuni – Raamatuväljapanek "Käru-Kaarel", "Samueli võlupadi" ja teisi jutte.. Kristiina Kass – 50

8. juuni – 7. juuli – Raamatuväljapanek „Siima Škopi värviline maailm“

 

2020 III kvartal – juuli-august-september

 

Sündmused

 

1. juuli kell 11.00 – Virtuaalne meisterdamisring algklasside õpilastele

1. juuli kell 11.15 - Virtuaalne jututund algklasside õpilastele

8. juuli kell 11.00 - Virtuaalne meisterdamisring algklasside õpilastele

15. juuli kell 11.00 – Virtuaalne meisterdamisring algklasside õpilastele

15. juuli kell 11.15 – Virtuaalne jututund algklasside õpilastele

22. juuli kell 11.00 – Virtuaalne meisterdamisring algklasside õpilastele

29. juuli kell 11.00 – Virtuaalne meisterdamisring algklasside õpilastele

(25. mai) – 15. august – Suvelugemine 2020

10. sept. kell 11.15 - Ilon Wiklandi kohvernäituse tegelustund 2.e klassile

11. sept. kell 11.00 - Ilon Wiklandi kohvernäituse tegelustund 3 d klassile

11. sept. kell 14.00 – Muinasjututorni jututund algklasside õpilastele

15. sept. kell 08.30 - Tsirguliina Kooli 2.klassi ekskursioon raamatukokku

15. sept. kell 10.00 - Ilon Wiklandi kohvernäituse tegelustund 2. b klassile

15. sept. kell 11.00 - Ilon Wiklandi kohvernäituse tegelustund 4. a klassile

15. sept. kell 12.00 - Ilon Wiklandi kohvernäituse tegelustund Keeni Põhikooli 1. klassile

15. sept. kell 13.00 - Ilon Wiklandi kohvernäituse tegelustund 3.e ja i klassile

17. sept. kell 12.00 – Valga kultuurikeskuse ovaalsaalis Suvelugemise lõpetamine koos kirjanik Mika Keräneniga

18. sept. kell 10.00 -  Lasteaed "Pääsuke" 6-aastaste rühma ekskursioon raamatukokku

18. sept. kell 11.00 -  Ilon Wiklandi kohvernäituse tegelustund Valga Põhikooli 4.a klassile

18. sept. kell 14.00 -  Meisterdamisring algklasside õpilastele

22. sept. kell 11.00 -  Ilon Wiklandi kohvernäituse tegelustund Valga Põhikooli 2.c klassile

23. sept. kell 11.00 -  Ilon Wiklandi kohvernäituse tegelustund Valga Põhikooli 3.b klassile

25. sept. kell 10.00 – Maakondlik infootsingu võistlus 7.-9. klassidele

 

Näitused ja Raamatuväljapanekud

 

Teenindussaalis

22. juuli – 31. august – Raamatuväljapanek „Reisimise kütkeis“

juuli, aug.,sept - Näitus „Valga mälestusteraamatutes“

Lasteosakonnas

8. juuli – 5. august – Raamatuväljapanek „Me mängime päevad läbi“

17. august – 7. september – Raamatuväljapanek „"Raamat on mõeldud lugemiseks"- Andrus Kivirähk 50

8. september – 29. september – Raamatuväljapanek "Nalja peab saama..." 5.september- Tiina Nopola 65

2020 IV kvartal – oktoober-november-detsember

 

Sündmused

 

2. okt. kell 14.00- Meisterdamisring algklasside õpilastele

9. okt. kell 14.00 - Muinasjututorni jututund

14. okt. kell 13.00 - Ettelugemise võistluse Minu vanaisa nägi, kuidas kerkis Munamägi..." maakondlik voor

16. okt. kell 14.00- Meisterdamisring algklasside õpilastele

20. okt. kell 14.00 - Ettelugemispäevale pühendatud muinasjututorni jututund

21. okt. kell 16.00 - raamatu "Terve, tark ja kartlik? Infoinimene 100-aastases Eestis" esitlus kohvikus Carl

22. okt. kell 14.00 - Koolivaheaja filmineljapäev. Vaatame filmi "Viplala"

23. okt.-31. okt. - Eesti raamatu päeva kirjandusviktoriin 2020. Toetab: Kohvisemu

6. nov. kell 14.00 - Meisterdamisring algklasside õpilastele

13. nov. kell 14.00 - Meisterdamisring algklasside õpilastele

19. nov. kell 14.00 - Muinasjututorni jututund algklassidele (vene keeles)

20. nov. kell 14.00 - Muinasjututorni jututund (eesti keeles)

26. nov. kell 9.00 – Kodanikupäeva viktoriin. Toetab: Kohvisemu

 

Näitused ja Raamatuväljapanekud

 

Teenindussaalis

11. juuni-30. november- näitus "Valga mälestusteraamatutes"

15. mai - 31. dets. - väljapanek  "Eesti rahvajutu aasta 2020"

1.okt- 31. okt.- väljapanek "Oktoober- eesti kirjanduse kuu"

Lasteosakonnas

29. september- 27. oktoober - väljapanek "Minu lemmikloom on..."

28. oktoober-19. november – väljapanek „Janno Põldma – 70“