KONTAKTID

Endla Schasmin, direktor 766 9980, 525 7246 (lühinr. 846)
e-mail: endla@valgark.ee

Kristi Simson, peaspetsialist 766 9989
e-mail: kristi@valgark.ee

Eve Hansing

KOMPLEKTEERIMIS- JA TÖÖTLUSOSAKOND 766 9986
e-mail: komplekteerimine@valgark.ee

Aili Värton, osakonnajuhataja
e-mail: aili@valgark.ee
Silvi Romanovitš

TEENINDUSOSAKOND
Riina Auksmann, osakonnajuhataja 766 9982
e-mail: riina@valgark.ee

Laenutussektor 766 9988
e-mail: laenutus@valgark.ee
Siiri Nael
Anujelisa Lehtmets

Lugemissaal 766 9981
e-mail: lugemissaal@valgark.ee
Merje Mändmets
Taimi Suškevics

INTERNETITUBA 766 9985
Helve Braun, infojuht (0,5)
e-mail: helve@valgark.ee

LASTEKIRJANDUSE OSAKOND 766 9984
e-mail: laste@valgark.ee

Ulvi Lind, osakonnajuhataja
e-mail: ulvi@valgark.ee
Ljudmila Barinova
Silvar Lelle
e-mail: konsultant@valgark.ee

MAJANDUSSEKTOR
Toivo Mäe, haldusspetsialist (0,5) 766 9985
e-mail: toivo@valgark.ee